NELER YAPIYORUZ


EV - VİLLA TADİLATI VE DEKORASYON


Ev, daire ve villa tadilatı için öncelikli olarak yapılması gereken bu tadilat ve dekorasyon işlemini nasıl yapılacağına karar vermek olacaktır.

DETAYLI İNCELE

BANYO TADİLATI


Banyo tadilatı ve dekorasyon işleri yapılırken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey banyonuzun en aktif şekilde kullanılabilmesidir.

DETAYLI İNCELE

MUTFAK TADİLATI


Son dönemlerde gerçekleştirdiğimiz mutfak tadilatı dekorasyonu ile birlikte elde ettiğimiz sonuçlar, sizler için mükemmel çözüm üretmeye devam etmektedir.

DETAYLI İNCELE

BOYA BADANA İŞLERİ

Boya badana hizmetleri konusunda profesyonel destek almak sizlerin duvarlarınızdan ve boyalarından aldığınız verimin daha uzun vadeli olmasını sağlar.

DETAYLI İNCELE

DOĞALGAZ TESİTATI

Doğalgaz tesisatınızı ve Doğalgaz projelerinizi alanında deneyimli, uzman kadrolu ve yetkili firmalara yaptırmaya özen gösteriniz.

DETAYLI İNCELE

ELEKTRİK TESİSATI

Akla gelebilecek olan her çeşit yapılar için sağlanmakta olan bina elektrik tesisatı hizmetlerimizde, çeşitli fiyat seçenekleri yer almaktadır.

DETAYLI İNCELE

SU TESİSATI

Mef Grup Yapı Dekorasyon, kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve su tesisatı arızasına müdahale eder.

DETAYLI İNCELE

FAYANS SERAMİK

Evimizde yaşam alanlarımızın en önemli yerlerini oluşturan banyo, mutfak, balkon gibi mekanların hem konfor hem de sağlıklı olmasını sağlayan en önemli unsur fayanstır...

DETAYLI İNCELE

ASMA TAVAN ALÇIPAN

Alçıpan sayesinde asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları kolaylıkla yapılmaktadır.

DETAYLI İNCELE

PARKE SİSTRE VE CİLA

Evimizde yaşam alanlarımızın en önemli yerlerini oluşturan banyo, mutfak, balkon gibi mekanların hem konfor hem de sağlıklı olmasını sağlayan...

DETAYLI İNCELE

MOBİLYA ÜRETİMİ

Mobilya işleri, oturma grupları tasarımı ve yapımı. Mobilya onarımı ve tamiri. Marangozluk Hizmetleri.

DETAYLI İNCELE

PVC PENCERE SİSTEMLERİ

MEF Yapı Dekorasyon olarak PVC pencere, kapı, otomatik kemenk panjur sistemleri, balkon, cam balkon, korkuluk ve daha bir çok alanda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

DETAYLI İNCELE

2019 yılında Tuzla/ Yayla Mh. Faaliyete girmiştir. Bulunduğu lokasyon da kısa sürede kendini kanıtlayan firmamız, genç ve dinamik yönetim ekibi ile uzman ve tecrübeli ustalarıyla birleşerek birbirlerini tamamlamıştır.

BİZE ULAŞIN
  • Adres: BOSTANCI MAH. PROF. KEMAL AKGÜDER CAD. NO:17/A KADIKÖY/İSTANBUL
  • E-mail: info@mefgrup.com
İRTİBATTA KALALIM
0 535 679 02 74